Poznaj zespół

STOJĄCY ZA NAGRADZANYMI USŁUGAMI

Youssef jest znany z wielu rzeczy, takich jak: budowanie zrównoważonych firm od podstaw, koncentracja na wzroście i rozwoju ludzi, zapewnianie wysokiej jakości dostaw oraz zamiłowanie do herbaty, medytacji, wszystkiego co proste i związane z filozofią zen.

Mając za sobą ponad 30 lat sukcesów, Youssef zbudował od podstaw SHELT, przedsięwzięcie, które jest bardzo bliskie jego sercu, a teraz obserwuje jak wyrasta na wiodącą firmę zajmującą się cyberbezpieczeństwem jako usługą.

Jego ulubione powiedzenie: "Szczęście pochodzi z wnętrza".

Bassam dźwiga świat na swoich barkach, ponieważ odpowiada za rozwój biznesu na całym świecie. Wcześniej realizował wielomilionowe projekty ICT i Telecom oraz pełnił kluczowe role konsultingowe dla firm z listy Fortune 500.

W otoczeniu Bassama nigdy nie można się nudzić, ponieważ wszystko przypomina mu historie podróżnicze, z których składa się seria Netflix! Nie wspominając już o tym, że kiedyś był etycznym hakerem.

Jego ulubione powiedzenie: „Piękno to …”

Micha to absolutna perfekcjonistka! I nie narzekamy, ponieważ dzień i noc dba o doskonałe standardy naszej działalności, a my z całego serca to przyjmujemy.

Micha zarządza kilkoma aspektami SHELT, w tym zasobami ludzkimi, finansami, jakością i administracją. Z jej czujnym okiem na drużynę, jedyna droga prowadzi naprzód!

Jej ulubione powiedzenie: "Co jest na deser?"

Podczas, gdy chcielibyśmy wierzyć, że Rayan wspina się na stanowisko influencerki w mediach społecznościowych, wątpimy w to, ponieważ zablokowała wszystkich swoich kolegów z jej osobistych kont w mediach społecznościowych! Chodzą słuchy, że tweetuje o nas, ale i tak …

Rayan wywodzi się z dziennikarstwa i reklamy i jest znana ze swoich umiejętności komunikacyjnych i siły cyfrowej, a także z umiejętności nieodkładania telefonu.

Jej ulubione powiedzenie: "Nigdy nie spotkałam się ze słowem, którego bym nie lubiła!"

Walid ma naturalną wrodzoną zdolność „robienia” tego, co należy zrobić, więc jego pseudonim jest łatwy: Ten, który potrafi!

Kierując siłami ds. rozwoju biznesu w Nigerii, Walid prawdopodobnie może samodzielnie rozwiązać potrzeby cyberbezpieczeństwa całego kraju dzięki swoim umiejętnościom rozwoju biznesu i stopniowi informatyki, nie wspominając o swoich głębokich korzeniach i zrozumieniu kraju.

Jego ulubione powiedzenie: "Oczywiście, że mogę!"

Tak, nazywamy go Aladdin, ponieważ gdzieś na tyłach Security Operations Center musi mieć tajną jaskinię, z której wyciąga każde możliwe rozwiązanie pod słońcem i może ma dżina, który spełnia życzenia!

Naprawdę nie wiesz, jak to robi Moe, ale jakoś zawsze udaje mu się zadziwić nas i naszych klientów jego przydatnymi technikami rozwiązywania problemów. Jeśli ma swojego dżina, powinien się podzielić!

Jego ulubione powiedzenie: „Gotowe!” (Dosłownie, jeszcze zanim to zrobi, mówi, że jest zrobione, może to przerażać).

Możemy wyjaśnić jego pseudonim, jeśli dasz nam szansę. Widzisz, Georges ma doświadczenie w IT i BD, a jednocześnie jest bardzo techniczny. Tak więc Georges zwykle znajduje się w przedsprzedaży, rozwoju produktu, sprzedaży, rozwoju biznesu i praktycznie w każdym innym zakątku firmy.

Dziś Georges zajmuje pozycję w przedsprzedaży i we francuskiej Afryce, ponieważ może. Tak, tak jest wielojęzyczny!

Jego ulubione powiedzenie: "Gdzie jest moja wiza?"

Tobi ma ciekawość, po prostu chce wiedzieć więcej przez cały czas i to jest jej siłą napędową przez lata w Technologiach.

Kiedy Tobi nie zadaje pytań, albo czyta, albo prowadzi badania - co oznacza, że jej ciekawość wykracza nawet poza jej środowisko pracy.

Tobi i jej dociekliwy umysł są wspaniałym uzupełnieniem zespołu SHELT Nigeria!

Jej ulubione powiedzenie: "Po prostu zrób to."

Jean Claude, znany również jako JC, kieruje zespołem Business Development w Kenii! Jean-Claude ma doświadczenie z zakresu zarządzania, inżynierii komputerowej i w sprzedaży.

Można by się spodziewać, że będzie gadatliwy i głośny w przekazywaniu informacji, ale nie jest taki w biurze. Ale postaw go przed klientem, a JC jako ambasador marki SHELT, opowie wszystko.

Jego ulubione powiedzenie: "Krykiet".

Pseudonim Mayssam to DMWM, co oznacza po prostu „Don't Mess with Me”, jest to skrót żargonu prawniczego.

Ta kobieta może i jest drobnej postury, ale jest silniejsza niż na jaką wygląda! Niezależnie od tego, czy chodzi o jej przyjemną i uśmiechniętą twarz, jej radosne „Dzień dobry”, czy nawet jej śmiech, wszystko w niej mówi Jestem urocza, ale nie zadzieraj ze mną!

Jej ulubione powiedzenie: „Deal!” (Brzmi pozytywnie, ale też budzi respekt).

Walid po prostu wie za dużo! Chociaż jest to absolutna perełka znaleziska dla SHELT, jeśli chodzi o ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa i inżynierów SOC, może on być dość onieśmielający swoimi okularami, swoim wzrostem i cichymi odpowiedziami na każde zadane pytanie. Nie wspominając o tym, że jego laptop i kubek z kawą jakoś za nim podążają.

Walid jest jednym z najmłodszych w drużynie, ale zdecydowanie to jest jego atutem!

Jego ulubione powiedzenie: "Skąd to wziąłeś?"

Najnowszym członkiem zespołu SHELT jest analityk SOC Samer! Tak naprawdę nie nazywamy go „nowicjuszem”, ale rozumiesz, o co nam chodzi. Samer kocha wszystko, co techniczne i trenuje jak zawodowiec! Z tytułem licencjata w dziedzinie inżynierii komputerowej i komunikacyjnej oraz tytułem magistra w dziedzinie sieci systemów komputerowych i telekomunikacji, nowicjusz ma to wszystko!

Jego ulubione powiedzenie: "Mam się świetnie".